eD PROFI

Letní setkání prodejců IT z Česka a Slovenska

02.12.2021 09:51:24
contactPhoto-114-wd-zachensky.jpeg

Western Digital

Western Digital je přední globální značka pro ukládání dat, která vám umožňuje vytvářet, používat a bezpečně uchovávat váš digitální obsah na celé řadě zařízení. Nabízí rozsáhlé portfolio technologií, úložných zařízení, systémů a řešení pro firmy i spotřebitele. 

Časy živých přednášek:
1
11:15 - 11:40
Pavel Záchenský
Novinky u Western Digital

Dobrý den, 

vítejte na našem virtuálním stánku společnosti Western Digital Corporation (WD), která je pravidelným vystavovatelem nejen na partnerských akcích sítě eD PROFI. Jsme přední světový výrobce komponent pro zálohování a to nejen počítačových sestav a serverů, ale i mobilních telefonů, fotoaparátů a kamer. Přinášíme na trh pestrou nabídku běžných SD karet, USB flash diskůSSD disků, ale i velice rychlých a odolných HDD pro serverová řešení. Máme dlouhou historii v elektronickém průmyslu jako tvůrce integrovaných a paměťových produktů

Společnost Western Digital datuje svou úspěšnou historii již od 23. dubna 1970, kdy byla založena jako zcela nová společnost s názvem General Digital.

Dnešním konferenčním dnem vás bude provázet specialista na tuto problematiku a zároveň zástupce společnosti – Pavel Záchenský.

"Pevně doufám, že má produktová prezentace v 11:15 hod. bude pro naše partnery informativním přínosem a každý z vás si najde svůj užitečný obsah pro zcela nové obchodní příležitosti.

Přeji vám, aby dnešní den, společně strávený na online partnerské konferenci eD PROFI, byl zajímavý a přínosný."

Srdečně vás zve Pavel Záchenský


Představení společnosti Western Digital (EN)

WD Gold™ NVMe™ SSD

WD Blue SN550 NVMe SSD

Western Digital Edge-to-Core Surveillance Portfolio

Western Digital - The Promise of Data