eD PROFI

Letní setkání prodejců IT z Česka a Slovenska

26.10.2021 16:17:14
contactPhoto-105-prochazka.jpeg contactPhoto-106-pilek.jpeg contactPhoto-107-rybka.jpeg

Legrand

Jsme světovým lídrem v oblasti chytrého bydlení a na našem stánku najdete zejména řešení pro snadné připojení vašeho domova, ale také UPS pro zálohu kritických aplikací.

Časy živých přednášek:
1
10:05 - 10:30
Petr Procházka
Smart Home - Jednoduše ve spojení s vaším domovem

Chytré ovládací přístroje Legrand Smart Home

Legrand ve spojení s Netatmo vyvinul řadu chytrých ovládacích přístrojů Legrand Smart Home.

Objevte nové chytré vypínače a zásuvky od společnosti Legrand (vyvinuté společně s Netatmo), které umožňují dálkově ovládat světla, rolety a domácí spotřebiče ze smartphonu nebo hlasovým ovládáním. Komunikace probíhá prostřednictvím protokolu ZigBee 3.0. K dispozici jsou zatím v těchto designech rámečků – Valena Life, Valena Allure, Céliane a Plexo. Další designové řady budou přicházet.

Tyto přístroje mají řadu unikátních vlastností:

  • Jsou vhodné pro rekonstrukce, stejná kabeláž jako pro klasické přístroje, které nahradíte drátovými přístroji Valena Life with Netatmo. Doplnit je můžete o další bezdrátové přístroje. POZOR: zapojení na kabeláž přenechte odborníkovi.
  • Jednoduché zprovoznění instalace a párování přístrojů zvládne i koncový uživatel.
  • Změny a další nastavení jednoduše pomocí mobilní aplikace Home + Control.
  • Možnost ovládání v aplikacích třetích stran jako např. Apple HomeKit a GoogleHome.
  • Vzdálené ovládání odkudkoliv na světě.
  • Automatická aktualizace firmwaru přístrojů pokud instalaci připojíte k internetu.      

Valena Life with Netatmo – recenze Petra Máry

Legrand Smart Home – Jednoduše ve spojení s vaším domovem

Připojený bezdrátový vypínač Valena Life/Allure with Netatmo

Připojený ovládač žaluzií Valena Life/Allure with Netatmo

Připojený mikro modul Valena Life/Allure with Netatmo

Legrand Smart Home - Jednoduše ve spojení s vaším domovem

Keor DC

Konfigurace Valena Life/Allure

Připojený vypínač Valena Life/Allure with Netatmo

Připojená zásuvka Valena Life/Allure with Netatmo

Legrand UPS-KEOR MP 600 VA FR USB

Keor Multiplug je zdroj nepřerušovaného napájení s topologií Line Interactive. Je vyráběn v provedeních s jmenovitým výkonem 600 VA a 800 VA a je předurčen pro použití v rezidenčních a SOHO aplikacích. Obsahuje USB konektor pro napájení jakéhokoliv mobilního zařízení, ať už telefonu nebo např. tabletu. UPS je vybaven 4 zálohovanými zásuvkami s ochranou proti přepětí a 2 zásuvkami s ochranou proti přepětí. UPS je vyráběn se zásuvkami typu French nebo Schuko.

Legrand UPS KEOR SP 1000 2x IEC x 2FR

Keor SP je zdroj nepřerušovaného napájení s topologií Line Interactive, který je díky svým kompaktním rozměrům určen mimo jiné pro zálohování tam, kde jsou vysoké prostorové požadavky, jako je například zálohovaní bankomatů nebo pokladen. UPS je vyráběn s jmenovitým výkonem 600-2000 VA. Zařízení je dodáváno s IEC nebo v kombinaci IEC a French zásuvkami v celkovém počtu až 6 zásuvek. Výkonově vyšší produkty obsahují 1 USB zásuvku pro nabíjení mobilního zařízení.

Legrand UPS KEOR SP 1000 VA 6 IEC

Keor SP je zdroj nepřerušovaného napájení s topologií Line Interactive, který je díky svým kompaktním rozměrům určen mimo jiné pro zálohování tam, kde jsou vysoké prostorové požadavky, jako je například zálohovaní bankomatů nebo pokladen. UPS je vyráběn s jmenovitým výkonem 600-2000 VA. Zařízení je dodáváno s IEC nebo v kombinaci IEC a French zásuvkami v celkovém počtu až 6 zásuvek. Výkonově vyšší produkty obsahují 1 USB zásuvku pro nabíjení mobilního zařízení.

Legrand UPS KEOR LINE RT 1500VA

Keor Line RT je UPS s topologií Line Interactive a čistým sinusovým výstupem. Je vyráběn ve výkonovém rozsahu 1000 – 3000 VA. Zdroj je určen pro použití pro malé servery a je ideálním řešení pro menší firmy, které potřebují zajistit kontinuitu provozu. Keor Line RT lze instalovat jako samostatně stojící nebo do datového rozváděče. Zdroj je vybaven 8 výstupními zásuvkami IEC C13, vyšší výkonová provedení pak navíc obsahují 1 výstupní zásuvku IEC C19. UPS obsahuje USB a RS232 konektor. Pro pokročilejší komunikaci přes SNMP protokol je UPS vybaven slotem pro komunikační kartu.

Daker DK+ 3000VA

Daker DK+ je vlajkovou lodí jednofázových zdrojů nepřerušovaného napájení společnosti Legrand. Jedná se o zdroj s topologií On-Line, dodávaný ve výkonovém rozsahu 1 – 10 kVA s účiníkem 0,9 nebo 1. Daker DK+ lze instalovat jako samostatně stojící UPS nebo do datového rozváděče. UPS disponuje zásuvkami IEC C13 a IEC C19, stejně jako svorkovnicí pro připojení kabelů u výkonově větších UPS. Obsahuje i slot pro komunikační kartu a konektory USB a RS232. Možnosti montáže, komunikace a ostatní vlastnosti UPS předurčují použití Daker DK+ v každém segmentu od komerčního, IT až po průmyslový.