eD PROFI

Letní setkání prodejců IT z Česka a Slovenska

02.12.2021 10:03:16

Infostánek

Jsme moc rádi, že jste rozhodli věnovat svůj dnešní den návštěvě online setkání IT prodejců eD PROFI z Česka a Slovenska. Abyste si ho užili naplno, vybrali jsme pro vás ty nejdůležitější informace, které vám usnadní orientaci a provedou vás celým dnem.

Virtuální stánky vybraných IT značek najdete v místnosti „Výstavní sál“ po levé straně foyer (v menu označeno jako virtuální stánky). Uvnitř sálu na vás čeká řada stánků nabitých informacemi. Zjistěte více o produktových novinkách, získejte informace o dění ze světa značek, prohlédněte si přiložené materiály, videa nebo se spojte se zástupci značek na přímo a pusťte se do networkingu.

Na některých stáncích můžete vpravo dole v kolečku najít také soutěžní anketu. Pokud odpovíte správně, budete zařazeni do slosování o ceny a v případě výhry vás budeme v následujících dnech kontaktovat.
Ankety najdete na stáncích: AOC, Philips, APC, Aveli, Intel, Legrand a Samsung Smart Signage.

Také jsme pro vás připravili celkem 13 přednášek v  přednáškovém sále, které najdete na pravé straně foyer (v menu označeno jako živé přednášky). Časový harmonogram jednotlivých přednášek včetně těch aktuálně probíhajících můžete najít níže v záložce „Program konference“.

V průběhu celé konference můžete pokládat dotazy vybraným značkám skrze aplikaci Slido, kterou najdete v menu pod názvem „Otázky pro zástupce značek“.  Zástupci značek je budou zodpovídat v průběhu celého dne přímo do ve Slido.
Níže jsme pro vás sepsali také odpovědi na nejčastější dotazy ke konferenci (pod záložkou FAQ) a podrobnosti o soutěžních kvízech.

V případě dotazů neváhejte kontaktovat organizátorku akce Martinu Brauner, kontakt na ni najdete níže. Přejeme hezký den a věříme, že si celou konferenci užijete naplno!FAQ

Akce navazuje na tradiční setkání partnerů sítě eD PROFI v Česku i na Slovensku (www.edprofi.cz). Je určena primárně pro registrované klienty distributora eD system a má široký zásah českého i slovenského trhu současně.

Světoví IT výrobci zde představí své nejnovější produkty na nadcházející sezonu, a to formou přednášek a virtuálních výstavních stánků.

Ano, záznam bude možné zhlédnout po skončení vysílání zde na tomto webu a dále na YouTube kanále eD system.

Ano, dotazy můžete pokládat v sekci Otázky pro zástupce značek.

Na dotazy vám budou zástupci vybraných značek odpovídat v průběhu celého dne.

V případě velkého množství dotazů se může stát, že z kapacitních důvodů nebudou zodpovězeny všechny položené dotazy.

Můžete také využít přímé kontakty uvedené v dolní části výstavních stánků.

Soutěžní kvízy budou celkem dva. Jeden před obědovou přestávkou, druhý na závěr konference.
Stačí sledovat vysílání a naše moderátorka Hanka vás kvízy provede.

Obou online kvízů se mohou zúčastnit jen diváci sledující náš přenos přímo na tomto webu edprofionline.cz (na jiných platformách může docházet ke zpoždění přenosu).

Nárok na získání cen z kvízu mají pouze zákazníci eD system (Česko a Slovensko).

Podmínkou pro získání jedné z cen v případě umístění je i vyplnění celého jména a příjmení soutěžícího, tak abychom byli schopni identifikovat výherce.

Naši kolegové jsou vám k dispozici po celý den, zastihnete je na jejich obvyklých kontaktech.

Sledujte náš aktuální přehled promoakcí. Některé mají jen omezenou platnost po čas konference.

Prohlédnout si české promoakce u eD.

Prohlédnout si slovenské promoakce u eD.

Rádi vám s čímkoliv poradíme v našem chatu, který můžete využívat v den akce.

Okno chatu najdete vpravo dole na své obrazovce.

Na chatu se můžete spojit s organizačním týmem eD PROFI online (program vysílání, přednášky, technické problémy na webu, zpětná vazba na akci apod.)

Kalendář plánovaných akcí na rok 2021 najdete na webu eDéčka.

Vzhledem k těžko předvídatelné zdravotní situaci je možné, že i některé fyzické eventy budeme muset během roku převést do onlinu. Na výše uvedeném odkazu vás budeme o případných změnách informovat.


Program konference

Virtuální sál bude hostit 13 zajímavých přednášek zástupců značek, kteří budou vysílat přímo z našeho pražského studia. Přednášky budou doplněny o ukázky produktů přímo ve studiu.


Čas Přednášející Téma Značka

Informace o tombole

Zapojte se do našich soutěžních kvízů a vyhrajte hodnotné ceny od partnerů konference. Soutěžit budeme hned dvakrát. První kvíz proběhne před obědovou přestávkou, druhý na závěr konference.

Obou online kvízů se mohou zúčastnit jen diváci sledující náš přenos přímo na tomto webu edprofionline.cz (na jiných platformách může docházet ke zpoždění přenosu).

Nárok na získání cen z kvízu mají pouze zákazníci eD system (Česko a Slovensko).

Podmínkou pro získání jedné z cen v případě umístění je i vyplnění celého jména a příjmení soutěžícího, tak abychom byli schopni identifikovat výherce.Dopolední kvíz - seznam cen Odpolední kvíz - seznam cen
1. místo Hotelový šek VITAL & AKTIV od eD system + tričko eD PROFI 1. místo Hotelový šek VITAL & AKTIV od eD system + tričko eD PROFI
2. místo Hotelový šek VITAL & AKTIV od eD system + tričko eD PROFI 2. místo Hotelový šek VITAL & AKTIV od eD system + tričko eD PROFI
3. místo Hotelový šek VITAL & AKTIV od eD system + tričko eD PROFI 3. místo Philips 27" IPS LED monitor IPS LED 273B9/00
4. místo Samsung 27" VA Smart Monitor M5 4. místo Legrand startovací kit Valena Life with Netatmo
5. místo APC záložní zdroj Easy UPS BV 800VA 5. místo AOC herní monitor G2490VXA
6. místo Lenovo sluchátka ThinkPad X1 6. místo Canon PIXMA tiskárna G1411
7. místo Aveli keramická tabule 60x90 cm + lahev vína
7. místo Samsung SSD 980 500 GB NVMe
8. místo Propagační předměty REMA a chytré recyklace
8. místo Balíček merchandisingu Intel
9. místo Lenovo set bezdrátové klávesnice a myši 9. místo Verbatim SSD Vi550 S3 256GB SATA III, 2.5”
10. místo Verbatim externí USB-C DVD-RW mechanika 10. místo Verbatim rozbočovač 49140 USB-C Multiport HUB
11. místo Víno a delikatesy od Samsungu 11. místo Propagační předměty Sharp NEC
12.-16. místo SanDisk MicroSDXC karta 128GB Ultra + Canon kalkulačka AS-8 12. -16. místo SanDisk MicroSDXC karta 128GB Ultra + Canon Kalkulacka AS-8
17.-21. místo SanDisk Flash Disk 128GB Ultra Trek, USB 3.0 17.-21. místo SanDisk Flash Disk 128GB Ultra Trek, USB 3.0
22. místo Lenovo batoh 15.6" Laptop Casual Backpack B210 22. místo Canon kalkulačka F-605G BTS NAY + tričko eD PROFI
23. místo Canon kalkulačka F-605G BTS NAY + tričko eD PROFI 23. místo Canon kalkulačka F-605G BTS NAY + tričko eD PROFI